0532 591 64 96

Farklı fiyat seçenekleriyle her bütçeye uygun web sitesi  sahibi olabilirsiniz.

Web sitenizi bize yaptırmak isterseniz hakkını vermeye çalışıyor, emek veriyor, zaman harcıyoruz. 19 yıllık bilgi ve tecrübemizi kullanıp siteyi Google'da 1.sayfaya çıkarmaya gayret ediyoruz ki, sitenizden ekmek yiyebilesiniz. Şu ana kadar web tasarım hizmeti verdiğimiz sitelerin çoğu en az 3-4 kelimede Google'da 1.sayfada, hatta bazıları 1 ay gibi bir sürede 1.sıraya çıktı. Rekabetten dolayı 1.sayfaya çıkması geciken sitelere Google reklamları ile destek vererek yine 1.sayfada çıkmasını ve müşteri bulmasını sağlıyoruz. Reklam yaptığımız bir çok site artık Google 1.sayfada olduğu için reklamsız müşteri kazanmaya, iş yapmaya devam ediyor, sahibine para kazandırıyor. Biz böyle çalışıyoruz ama yine de fiyatlarımız son derece uygun. Buna rağmen olur da fiyatları fazla bulursanız saygı duyarız, o zaman sizin için hazır site seçenekleri hazırladık, içinde bedava olanlar bile var. Bizde beğendiğiniz bir şey yoksa internette biraz daha arayın, işini düzgün yapan bir çok meslektaşımız var ve insanı imrendirecek şahane siteler yapıyorlar, mutlaka bir tanesini beğenirsiniz

Web Tasarım Paketlerimiz


Dizayn_S

1-5 Web Sayfası

% 100 Mobil Uyumlu Web Tasarım

Anasayfa SEO

2 Adet Banner

Google Harita

Sosyal Medya Hesapları

1 GB Hosting

Sınırsız Email Hesabı

Yıllık Ödeme 55 TL (2.yıldan itibaren)

1000 TLDizayn_M

6-10 Web Sayfası

% 100 Mobil Uyumlu Web Tasarım

Anasayfa + 5 Sayfa SEO

3 Adet Banner

Google Harita

Sosyal Medya Hesapları

1 GB Hosting

Sınırsız Email Hesabı

Yıllık Ödeme 55 TL (2.yıldan itibaren)

1500 TLDizayn_L

11 - 15 Web Sayfası

% 100 Mobil Uyumlu Web Tasarım

Anasayfa + 10 Sayfa SEO

4 Adet Banner

Google Harita

Sosyal Medya Hesapları

1 GB Hosting

Sınırsız Email Hesabı

Yıllık Ödeme 55 TL (2.yıldan itibaren)

2000 TL


Web tasarım fiyatlarımız genellikle sayfa adedine göre değişmekle birlikte tek kriter sayfa adedi değildir. Web sitesinin yapılış amacı ve müşterimizin web sitesi için talep ettiği özellikler de web sitesi fiyatlarının belirlenmesinde etkili olmaktadır. Bilindiği gibi web dizayn işi uzmanlık gerektiren bir iş olduğu kadar emek ve zaman gerektiren bir iştir. Bir web sitesinin sayfa adedi ne kadar çoksa web sayfalarının tasarımı o kadar çok zaman alacaktır. Bir çok firma sahibi bir web sitesi yapmaya karar verdiğinde ne yazık ki, işi ucuza kapatmaya çalışarak ya kendisi yapmaya kalkışmakta, ya da web tasarım konusunda deneyimi olmayan ve hobi olarak web tasarım işiyle uğraşan kişilere yaptırmayı tercih etmektedirler. Bu şekilde ucuz web tasarım yapmak veya yaptırmak mümkündür, ancak amatörce yapılan bir işten fazla bir şey beklemek insafsızlık olur. Hoş web sitesini dostlar alışverişte görsün hesabı sadece kartvizite yazmak veya ticaret sanayi odasına bir site göstermek amacıyla site yaptıranlar zaten bir şey beklemekten uzaklar. Ancak günümüzde artık web sitesi yapmanın kaçınılmaz olarak gerekli olduğunu idrak eden ve işini büyütmek amacıyla web sitesi kurmak isteyen firma sahipleri ucuz web tasarımdan ziyade fonksiyonel, amaca uygun işini büyütecek ve Google'da 1.sayfaya çıkacak bir web sitesi kurmayı isterler ve bu konuda gereken yatırımı yapmaktan kaçınmazlar ve böyle yaptığında karşılığını alacağını bilirler. Biz hem ucuz ekonomik web sitesi kurmak isteyen, hem de kaliteli web tasarım yaptırmak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek her bütçeye uygun farklı web tasarım paketleri ve farklı web tasarım fiyatları oluşturmak istedik. Ancak yine de fiyatlar bazılarına fazla gelebilir bu normal. Eğer fiyatlar fazla geldiyse o zaman size 150 liraya mobil uyumlu site kuralım veya 100 liraya şablonları değişebilen smart hazır site kurabiliriz, hatta yine çok diyorsanız canınız sağolsun 55 lira hosting ücretini ödemek şartıyla size bedava hazır site kuralım, yönetim paneli verelim web sitenizi kendiniz yapın. Bir yerden başlamak her zaman iyidir.


WEB SİTESİ YÖNETİM PAKETİ

Web sitenizi takip ederek tüm güncellemeler, içerik ekleme çıkarma, aylık SEO ve Google Reklam çalışmalarını yapıyoruz.

Bir web sitesi kurulduktan sonra kendi haline bırakılırsa, Google 1.sayfada bile olsa zamanla geri sayfalara düşecektir. Bunun nedeni Google'ın web sitelerini sıralarken kullandığı bir çok parametreden birinin sitenin güncelliği olmasıdır. Google botları sık sık güncellenen bir web sitesini daha sık ziyaret eder ve web sitesi daha sık indekslenmiş olur. Sayfa içeriği aranılan kelime ile alakalı ve sayfa SEO dostu ise diğer sitelere fark atarak Google'da üst sıralara yükselir. Eğer siteniz güncellenmiyorsa ne yazık ki diğer siteler Google'da web sitenizi geçerek sizin alt sıralara düşmenize sebep olacaktır. Eğer web sitenize zaman ayıramıyorsanız veya zaman ayırabilseniz bile ne yapılacağı hakkında herhangi bir fikriniz yoksa, web sitenizin yönetimini bize bırakın. Gerekli güncelemeleri, aylık olarak seo analizlerini yaparak sitenizin Google 1.sayfada kalmasını sağlayalım.

Aylık 200 TLWeb Tasarım: Horizon