0532 591 64 96

Horizon Web Tasarım & Reklam Hizmetleri

@ Mükemmel Web Tasarım
@ Arama Motoru Optimizasyonu
@ Google Reklam Danışmanlığı
@ Full Servis Hosting
@ Responsive Hazır Site
@ Site Yönetim HizmetiProfesyoneller tecrübenin değerini iyi bilir. Web sitenizden yüksek beklentileriniz varsa asla amatörce davranmayın. Bize güvenen yüzlerce müşterimiz gibi web sitenizi bize bırakın, siz işinize odaklanın.

Web tasarım'da geçen 20 yıllık süreçte neyin daha iyi olduğunu kıyaslayacak kadar tecrübe kazandık. Kurduğumuz mobil uyumlu, SEO uyumlu ve Google Adwords uyumlu web siteleri çok kısa sürede Google'da 1.sayfaya çıkma başarısı gösteriyor. Bir web siteniz var ama müşteri getirmiyorsa, muhtemelen web siteniz profesyonel değildir. Web tasarım konusunda yapılan en büyük hata, işi ciddiye almamaktır. Bir çok sektörde iş yaptırmak için en iyi, en tecrübeli usta tercih edilirken; firmayı büyütüp gelirini katlayacak, ayakta kalmasını sağlayacak bir web sitesi yaptırırken küçük hesaplar yapılabiliyor. Bazıları işi komşusunun bilgisayardan anlayan oğluna yaptırıyor, kimileri de çok kolay sanarak hayatında ilk kez web sitesi yapmaya cüret ediyor. Sonuç; hüsran. Siz de kazananlar kulübüne terfi etmek isterseniz web sitesi yaptırmakta geç kalmayın. Geçen her gün aleyhinize işliyor, rakipleriniz size fark atıyor. Unutmayın web tasarım için ödeyeceğiniz bedel size kat be kat geri dönecek. 

Hizmetlerimiz


Web Tasarım

Kurumsal web tasarım hizmetimiz sayesinde profesyonel bir web sitesine sahip olarak müşteri portföyünüzü arttırabilir ve gelirinizi katlayabilirsiniz. Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu veya kısa adıyla SEO bir web sitesinin Google'da 1.sayfaya çıkması için çeşitli araçların yardımıyla yapılan bir çalışmadır.Google Reklam Danışmanlığı

Eğer web sitenizi yeni kurdunuz ve hemen müşteri kazanmak istiyorsanız belli bir bütçe ile yapılan Google reklamları sizi amacınıza ulaştırabilir.Web Hosting

Bir web sitesi yapmaya karar verdiğinizde ilk önce alan adı yani domain, sonra da web sitenizin barınacağı bir web alanı satın almalısınız.Hazır Site

Hosting alanına kuracağımız hazır site şablonları ile web sitenizi yaparak içerik ekleyebilir ve  istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.Site Yönetim Hizmeti

Bir web siteniz var ama ilgilenmeye vaktiniz yoksa bizden web site yönetim hizmeti satın almanız halinde gereken tüm bakım ve güncellemeleri yapıyoruz.Nasıl Bir Web Sitesi Yapıyoruz?

Mobil Uyumlu Web Tasarım

İnternet kullanıcılarının neredeyse %80'i artık cep telefonundan internete girdiğinden artık bir web sitesinin işlevsel olabilmesi için mobil uyumlu veya diğer adıyla responsive olması şarttır. 

SEO Uyumlu Sayfalar

Tasarladığımız web sitesinde sayfaları oluştururken arama motoru optimizasyonu yaptığımız için web siteniz rekabete bağlı olarak Google tarafından zamanla birinci sayfada gösterilecektir. 

Adwords Uyumlu İçerik

Google Adwords reklamı verdiğinizde web tasarım uyumlu değilse hem reklam gösterimi daha az olmakta, hem de tıklama başı ödeme pahalıya mal olmaktadır.


Teknik Özellikler


1 GB Web Alanı


Limitsiz Trafik

Sınırsız Eposta

Türkçe Panel

Resim Galerisi

Google Harita

Sınırsız Sayfa Ekleme


Video Ekleme

Yorum Ekleme

Sosyal Media İkonları

Otomatik Arama

Teknik Destek

Yaptığımız Siteler Ne Durumda?

Her web sitesinin amacı Google'da 1.sayfaya, hatta 1.sıraya çıkmaktır, ancak hiç kimse Google'da 1.sıra veya 1.sayfa garantisi veremez. Google dünya çapında en çok tercih edilen arama motorudur ve Google botları belirli zamanlarda web sitelerini tarayarak kendi veri tabanında keywords veya Türkçe adıyla anahtar kelimeye göre indeksler, Google arama motoru arayüzünda bir internet kullanıcısı herhangi bir konuda arama yaptığında her sayfada 10 web sitesi olacak şekilde konuyla ilgili web sitelerini belli bir sıra ile kullanıcının önüne getirir. Google bunu yaparken kendine özgü parametreler kullanır. Temel olarak sıralamayı aranılan anahtar kelime ile en alakalı, en özgün ve gerçek içeriğe sahip siteden başlayarak yukarıdan aşağıya sıralar. İşte tam burada her web sitesi sahibi Google'da 1.sıra hayali kurar, çünkü potansiyel müşterinin kendi web sitesine gelmesini ister. Ne var ki, bu o kadar kolay değildir, bunun için çalışma yapmak ve siteyi seo uyumlu hale getirmek, yani arama motoru optimizasyonu yapmak gerekir.
Biz web tasarım hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin sitesini yılların vermiş olduğu tecrübeyle olabildiği kadar hem mobil uyumlu, hem de seo uyumlu şekilde tasarlamaya çalışıyoruz. SEO uyumlu site kurmak SEO hizmeti vermek demek değildir. Arama motoru optimizasyonu hizmeti hem site içinde, hem de site dışında yapılan başlı başına bir çalışmadır ve daha geniş kapsamlıdır. Ancak önemli olan web sitesini başlangıçta SEO uyumlu kurmaktır. Biz bunu yapıyoruz. Böylece ayrıdan bir SEO hizmeti almaya gerek kalmaksızın rekabet durumuna bağlı olarak kurduğumuz web siteleri zaman içerisinde Google'da iyi bir yere gelmektedir. 


Neden Web Sitesi
Günümüzde işletmeler ve hatta şahıslar için web sitesi artık bir zorunluluk olmaktan çok gereklilik haline gelmiş durumda. Çünkü her ne kadar web sitesi kurmak limited şirket kurmak için kanunen zorunlu kılınmış olsa da, son bir kaç yıl içerisinde kurulan bir çok firma sadece bu zorunluluğu yerine getirmek için göstermelik bir web sitesi yaparak, sonraki yıllarda devam ettirme konusunda çekimser davranıyorlar. Web sitesini bir zorunluluk olarak gören firmalar tabiri caizse kerhen sadece bir web sitesi olsun, adı olsun, adres belli olsun diye son derece basit ve ucuz web siteleri yaparak firma imajına çok ciddi zarar verdiler. Firmalar ya da şahıslar imaj konusunu önemsemelidir, çünkü imaj çok önemlidir. Modern dünyada herkes birbirine bağlıdır, bir firmanın ayakta kalması diğer firmalara bağlıdır, bir kişinin yaşaması diğer insanlara bağlıdır, çünkü hiç kimse tek başına tüm ihtiyaçlarını karşılayamadığı için daima başkalarına muhtaçtır, bunun için de bir ihtiyacını karşılayacak olan karşısındaki insanı ikna etmek zorundadır. Örneğin işe ihtiyacı varsa iş görüşmesine gittiğinde insan kaynakları sorumlusunu o işe uygun kişi olduğuna ikna etmek zorunda. İşte imaj tam burada devreye giriyor, çünkü insan kaynakları kişininin görünüşüne göre ilk 20 saniye içerisinde kişi hakkında olumlu veya olumsuz bir yargıya varıyor. İşin garip tarafi bunu bilinçli yapmıyor, tamamen görünüşle alakalı bilinç altında o kişi ile ilgili oluşan imaj buna sebep oluyor, dolayısıyla görüşmenin gidişatını daha ilk saniyeden itibaren etkileyebiliyor.
Bir web sitesi firma ile müşteri arasında bir arayüzdür, bir köprüdür. Web sitenize giren bir müşteri de sitenin tasarımına bakarak ilk saniyelerde sitede kalıp kalmayacağına karar verecektir. İşte burada web tasarımın önemi çok büyüktür, sitenin genel görünümü eğer itici ise ziyaretçi sitenizde uzun kalmayacak, siteniz etkileyici bir tasarıma sahipse potansiyel müşteriniz olan ziyaretçi sitede kalmaya karar verecektir. Öte yandan ziyaretçinin sitede kalmasını etkileyen sadece etkili tasarımı değildir, sayfa içerikleri, içeriğin yerleşim durumu ve görsel bileşenler de ziyaretçinin sitede geçirdiği zamanı etkileyecektir.

        


Mobil Uyumlu Web Tasarım

Yapılan istatistiklere göre internet kullanıcılarının yaklaşık %80'i akıllı telefondan internete bağlanmaktadır. Cep telefonundan bağlantı yapılan site mobil uyumlu olmadığında kullanıcı sitede gezinirken zorluk çekmekte, resim ve yazıları gerçek boyutundan daha küçük görmektedir. Bu durum sitede gezinmeyi zorlaştırmakta ve ziyaretçinin siteyi terk etmesine ve potansiyel müşteri kaybına yol açmaktadır. Bunun yaşanmaması için biz web tasarım hizmeti verdiğimiz müşterilerimize %100 mobil uyumlu site yapıyoruz. Böylece rakiplerinden bir adım öne çıkmış oluyorlar.
SEO Uyumlu Sayfalar

SEO ya da daha açık ifade ile Arama Motoru Optimizasyonu bir web sitesi için en önemli konuların başında gelir. Çünkü bir web sitesinden beklenen şey siteye ziyaretçilerin girmesi ve sitede sunulan ürün veya hizmetle ilgili bir dönüşüm olmasıdır. Bilindiği gibi internette gezinen  insanlar arama motorları sayesinde web sitelerini bulabiliyor. Başta Google olmak üzere atama motorları kendi kurallarına ve kriterlerine uygun olan siteleri en üst sıralarda listelemektedir.  Sizin için kuracağımız web sitesinin sayfaları site içi SEO ayarı yapılarak kurulmaktadır.
Adwords Uyumlu İçerik

Her web sitesi sahibinin en büyük isteği Google'da en üst sıralara çıkmak olsa da bu o kadar kolay değildir. Bunun için öncelikle site içi ve dışı SEO çalışması yapılması gerekiyor ama yine de ilk sıraya çıkarmak değiştirilemeyen faktörlerden dolayı bazen asla mümkün olamayabilir. İşte burada Google Adwords reklamları devreye girmekte, uygun reklam metinleri ve metne uygun site içeriğiyle garantisi olmasa da ilk sayfada çıkmak mümkün olabilmektedir.  Biz kurduğumuz özel tasarım web sitelerinde içeriği Google Ads reklam kurallarına uygun hazırlıyoruz.


Web Tasarım: Horizon